Kancelář

Tomáše Roubala

O mně – Tomáš Roubal

Svoboda je pro mě klíčová

Vždycky jsem toužil po svobodě. Nemuset se nikomu zpovídat. Dělat to, co mě baví, a organizovat si čas podle vlastního uvážení.
R

16 let praxe

Vzdělání EFPA

Titul EFA

Přístup WIN-WIN

Nějakou dobu se mi to však nedařilo. Jakmile jsem vyletěl z hnízda, bylo jasné, že pro dosažení svobody musím vydělávat velké peníze. Stejně jako spousty dalších lidí, ani já jsem úplně nevěděl, v jakém oboru mi bude dobře a abych v něm zároveň dokázal dosáhnout výsledků, které by touhu po mé nezávislosti zcela uspokojily.

Na brigádách během studia vysoké školy jsem získal několik pracovních zkušeností, u kterých jsem si byl jistý, že tudy cesta nevede. Při jedné z nich jsem se rozhodl, že udělám všechno pro to, abych byl v životě vlastním pánem a stal se finančně nezávislým.

Začátky rozhodně nebyly jednoduché, ale má touha, mé vize a jednoznačný cíl zvítězili. Učinil jsem rozhodnutí a začal jsem na sobě makat. Vyslyšel jsem každou výzvu. Vrhnul jsem se do všeho po hlavě. Naučil jsem se, že se za sebe musím postavit já sám, protože nikdo jiný to za mě neudělá. Porozuměl jsem tomu, jak lidé přemýšlí a co je pro ně důležité.

%

Spokojených klientů

Klientů

Úspěšných investic

Začal jsem pracovat ve financích, prošel jsem rozsáhlým vzděláváním, abych se naučil podnikat. Ba co víc, měl jsem odvahu začít podnikat v oboru, který byl v době mých začátků mezi lidmi na černé listině, a musel jsem získat jejich důvěru a ukázat jim, že vím, o čem mluvím.

Absolvoval jsem i vzdělání, která nejsou povinná, ovšem díky nim jsem nabyl mnoho vědomostí, které se později ukázaly jako klíčové pro mé podnikání.

Pochopil jsem, že nechci dělat dealera životního pojištění nebo hypoték.

Chci dát lidem možnost, stát se finančně nezávislými, a odměnu brát právě za to, jak se mi to povede. Je to situace win-win, protože věřím, že podnikání může být úspěšné, pokud dodržuje právě tento základní princip.

Pro klienty nejprve vypracuji hloubkovou analýzu a poté je naučím jednoduché principy, které jim pomohou rozmnožovat jejich majetek a dosahovat jejich snů. Zásadní je přitom správné plánování, neutrácet (nezadlužovat se) a naopak bohatnout.

Pochopil jsem, že jedině když se budu chovat eticky a svou práci budu dělat smysluplně a profesionálně, můžu v životě dosáhnout vlastních obchodních i životních cílů.

Příjemným bonusem je pak to, že je klient spokojený, vrací se ke mně a doporučuje mě svým známým. Pomáhám a přitom vydělávám. Právě proto mi má práce dává smysl.

Po 16 letech práce s lidmi můžu říct, že jsem se hodně naučil. Nebylo to mávnutím kouzelného proutku a udělal jsem nejednu chybu, díky tomu dnes vím, jak se jim vyhnout. Měl jsem také příležitost dostat se do komunity podnikatelů, kteří mi umožnili navzájem sdílet zkušenosti a informace, které byly pro mé podnikání zásadní. Podařilo se mi vybudovat stabilní klientelu, ze které mám upřímnou radost.

Samotného by mě to ale tak nebavilo. Víc hlav víc ví a týmová práce je v mnoha směrech k nezaplacení. Věřte, že vím, o čem mluvím. Proto jsem rád, že ve svém podnikání nejsem sám. Silným parťákem je pro mě na jedné straně společnost Partners, ale hlavně na straně druhé mí kolegové, kterým patří velký dík za to, že do toho šlapou se mnou.

Láká vás spolupráce?

Pojďte do toho s námi.

Nechcete spoléhat na svého zaměstnavatele, důchod nebo své děti? Chcete být klidní a vědět, že jste zajištění?

Výborně. Pojďme se potkat a uvidíme, jestli se naše cesty potkají.

Nezávazná schůzka.

Dáme kafe, probereme vaše vize, sny, cíle… a zjistíme, jestli se naše cesty potkají. Budeme moc rádi a těšíme se na vás.